درباره ما

درباره ما

مجموعه فروشگاه های “هنر ایران زمین” در سال 1370 با هدف ارائه انواع صنایع دستی با کیفیت ممتاز ایرانی و خارجی به هموطنان عزیز و گردشگران خارجی تاسیس گردیدند.
سرلوحه فعالیت های این مجموعه تسریع دسترسی دوستداران فرهنگ و هنر ملل به صنایع دستی و کاهش هزینه های خرید از طریق برقراری ارتباط بین تامین کنندگان اصلی و مشتری نهایی با حذف واسطه ها بوده است. دسترسی داشتن مجموعه “هنر ایران زمین” به شبکه ای گسترده از زبردست ترین تولیدکنندگان اصلی صنایع دستی موجب می شود که کلیه محصولات این مجموعه با قیمت هایی بسیار مناسب ارائه شوند. این مجموعه با ساماندهی بیش از 500 صنعتگر هنرمند در رشته های مختلف صنایع دستی از جمله خاتم کاری, میناکاری, قلمزنی بر روی مس و برنج, مرصع کاری, فیروزه کوب, منبت کاری, گلیم و جاجیم, ترمه, قلمکار, سفالینه, لعاب برجسته, بامبو بافی, چرم, ساخت سازهای ایرانی در ابعاد مینیاتوری و … زنجیره کاملی از طراحی, تولید, بسته بندی و توزیع را بنا نهاده است.
با حدود 30 سال سابقه در زمینه ارائه انواع محصولات صنایع دستی ایران و جهان, این مجموعه به عنوان تامین کننده عمده این صنعت شناخته شده و محصولات صنایع دستی را به بسیاری از فروشگاه های صاحب نام در تهران و سایر شهرستانها و همچنین چندکشور خارجی توزیع می نماید.
مجموعه صنایع دستی ” هنر ایران زمین ” پس از نزدیک به 30 سال سابقه در حوزه تولید و عرضه صنایع دستی ایرانی, فعالیت خود را در دنیای مجازی از سال 1390 با هدف ” ارتقا جایگاه صنایع دستی ایرانی در سطوح بین المللی و معرفی کاربردهای شیک آنها در دکوراسیون داخلی ” گسترش داد.
درباره ما

ما در دکوراسیون داخلی

مجموعه هنر ایران زمین, تمرکز بر چیدمان های شیک از محصولات صنایع دستی برای مناسبت های مختلف, پیشنهاد ترکیب اقلام گوناگون صنایع دستی و محل قرارگیریشان در منزل و درنهایت بسته بندی های شکیل و مناسب با سبک صنایع دستی را از اولویت های اجرایی خود قرار داده است. در همین راستا این مجموعه مفتخر است که با همکاری گروهی خبره از دکوراتورهای داخلی چیدمانهای شیک و منحصر بفرد را برای مناسبت ها و مراسم گوناگون در شکیل ترین بسته بندی های سنتی و مدرن ظریف و دست ساز ارائه نموده است.

ماموریت ما

استفاده از صنایع دستی در فرهنگ ایرانی تقریبا تنها به موقعیت های سوغاتی دادن به مهمانان خارجی یا عزیزان مقیم خارج از کشور محدود می شود, حال آنکه این میزان توجه عملا کم لطفی به زیبایی چشم نواز و کیفیت انواع اصیل آنها و همچنین کاربرد بسیاری از آنهاست که می توانند به عنوان المانهای دکوراتیو نفیس در سطوح بین المللی صرف نظر از خواستگاه جغرافیایی آنها مطرح شوند.
برآنیم تا با بازکردن مسیر برای راه یافتن صنایع دستی زیبای ایرانی به خانه ها و هتل های مدرن در سرتاسر جهان, همگان را به تحسین دستان هنرمند مردمان ایران زمین واداریم و صنایع دستی ایرانی جایگاه خود را به عنوان المانهایی برازنده در صنعت دکوراسیون داخلی جهان پیدا کنند.
تجربه را با دانش امروزی درهم آمیخته ایم تا زیبایی و شکوه صنایع دستی ایرانی را تا بالاترین سطوح بین المللی مطرح کنیم.