قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

1-1 شرایط و ضوابط سفارش کالا

از آنجاییكه ماهیت صنایع دستی ایرانی تابع روحیات استادكار است و ساخت آثار از الگوی ثابت و معینی پیروی نمی كند و هر قطعه اثر را می توان منحصربفرد و یكتا ارزیابی كرد و اغلب پیداكردن چند اثر كاملا همگون میسر نمی باشد و اساسا مزیت یك اثرهنری دست ساز در مقایسه با یك محصول صنعتی كه تولید انبوه می شود همین یكتایی و كلكسیونی بودن آن است
لذا با توجه به نكات فوق علاقه مندان به صنایع دستی ایرانی و مشتریان محترم لازم می باشد كه در خرید های خود این نكات را مد نظر قرار دهند این احتمال وجود دارد كه در زمان خرید شما كالای كاملا مشابه تصاویر سایت نباشد؛ لیكن ما در هنر ایران زمین دقت نظر و زمانی را كه صرف انتخاب كالا می كنید ارج می نهیم و انتخاب شما را عمیقا به رسمیت می شناسیم و به شما این اطمینان را می دهد كه به لحاظ ابعاد دقیقا هم اندازه و به لحاظ طرح و رنگ بندی شبیه ترین نمونه را به شما ارائه می كنیم و در صورتیكه نمونه موجود با نمونه انتخابی شما تفاوت نسبتا زیادی داشته باشد مراتب را با شما در میان گذاشته تصویر نمونه موجود را به رویت و تایید شما رسانده و سپس پروسه ارسال كالا را آغاز خواهیم كرد.

1-2 انتخاب و سفارش كالا

1. مرور سایت و یافتن محصولات مورد نظر شما می توانید وب سایت هنر ایران زمین را براساس علاقمندی های خود بررسی کرده و کالاهای مورد نظر خود را بیابید. همچنین برای یافتن کالاها می توانید از بخش جستجوی سایت که در سمت چپ٬ بالای همه صفحات تعبیه شده است٬ استفاده نمایید. هنگامی که کالای مورد علاقه خود را پیدا کردید٬ با کلیک بر روی دكمه “خرید”٬ می توانید اطلاعات تماس و ارسال كالا را وارد نمایید و فرایند خرید خود را تكمیل نمایید.
2. استفاده از گزینه انتخاب هدیه
هنر ایران زمین به شما کمک میکند تا مناسب ترین محصولات را برای هدیه دادن انتخاب کنید. این هدیه چه برای آقایان باشد و چه خانم ها سایت ما حتی در انتخاب رده سنی و سطح قیمت نیز شما را یاری می نماید. اگر تا به حال خرید صنایع دستی را بصورت هدیه اینترنتی تجربه نکرده اید، پیشنهاد میکنیم یکی از محصولات ما را با امکان کادو پیچ انتخاب نمایید و از سرویس تحویل در محل فروشگاه اینترنتی ما لذت ببرید. برای شروع روی گزینه ” انتخاب هدیه” در قسمت سمت راست بالای صفحه اصلی كلیك كنید و سپس متناسب با جنسیت و سن مخاطبتان یكی از گزینه ها را انتخاب كنید.

1-3 رهگیری سفارشات

پس از اتمام فرایند خرید، یك كد رهگیری به شما ارائه می شود كه می توانید در پیگیری های خود با شعب فروشگاه آنرا ارائه نمایید و از وضعیت سفارش خود آگاه شوید.

1-4 تحویل سفارشات

سفارشات در تهران از طریق پیك و در شهرستان از طریق پست ارسال می گردند مگر اینكه در تماس با شعبه مركزی روش دیگری برای ارسال كالای خود اعلام نمایید. در صورتیكه آدرس ارسال خود را آدرسی در تهران اعلام كرده باشید، كالای شما در همان روزیكه خرید خود را انجام داده اید به دست شما خواهد رسید و در صورتیكه آدرس ارسالتان آدرسی خارج از تهران باشد بر حسب بعد مسافت بین 3 تا 5 روز طول می كشد تا كالا از طریق پست به دست شما برسد. اگر سفارشتان را در زمان مذكور دریافت نکردید، لطفا با شعبه مركزی ما تماس بگیرید.
توجه: تحویل کالا در روز جمعه و تعطیلات رسمی صورت نمی گیرد.
2. هزینه تحویل سفارشات
هزینه سفارشات بستگی به مبلغ سفارش دارد که قوانین آن به شرح زیر می باشد:
* در تهران، برای سفارشات با مبلغ کمتر از100،000 تومان، مبلغ10،000 تومان هزینه تحویل دریافت خواهد شد.
* هزینه حمل سفارشات در داخل تهران، بیش از 100،000 تومان، رایگان است. پس با رساندن مبلغ سفارش خود به بیش از 100،000 تومان، اجناس خود را رایگان تحویل بگیرید.
* برای ارسال های شهرستان، برای سفارشات کمتر از 300,000 تومان هزینه 20,000 تومان و برای بیش از آن هزینه صفر محاسبه می شود.
3. مقاصد ارسال
* هنر ایران زمین در حال حاضر امکان تحویل کالا در تمام شهرهای ایران را به کمک پست پیشتاز راه اندازی کرده است.
* هنر ایران زمین امکان تحویل کالا در خارج از كشور را به کمک پست پیشتاز راه اندازی کرده است. هزینه ارسال كالا به خارج از كشور متناسب با وزن حدودی كالا محاسبه و لحاظ می گردد.

1-5 مالیات بر ارزش افزوده کالا

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و مالیات بر ارزش افزوده خواهد بود. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده و عودت كالا، فروشنده هزینه ضرر و زیان های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

1-6 شرایط تحویل، ارجاع و تعویض کالا

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و مالیات بر ارزش افزوده خواهد بود. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده و عودت كالا، فروشنده هزینه ضرر و زیان های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

1-1-6 شرایط کالای مرجوعی

اگر کالایی که به دست شما رسیده، ضربه خورده باشد و یا اگر بسته بندی کالای دریافتی را به هیچ شکل باز نکرده باشید. ، کالای شما شرایط ارجاع را دارد.

1-2-6 نحوه ارجاع

اگر سفارش به دستتان رسیده باشد و کالایی در آن معیوب باشد، هزینه تعویض کالا که شامل جایگزینی و پست مجدد است بر عهده هنر ایران زمین میباشد اما اگر کالای معیوبی در سفارش شما نبود و بدون باز کردن بسته بندی، خواهان باز پس فرستادن آن باشید، تمام هزینه های مربوط به پست، بسته بندی و بیمه بر عهده شما است.
اگر کالایی که به دستتان رسیده است معیوب بود طی 24 ساعت آینده تماس بگیرید و شعبه مركزی را از وجود عیب و نقص با خبر کنید. و اگر تمایل داشتید کالای باز نشده و مصرف نشده را مرجوع کنید تا 2 روز فرصت دارید تماس بگیرید و نسبت به پس دادن کالا اقدام لازم را انجام دهید. در راستای پس دادن کالای خود بایستی تمامی قطعات و اجزا کالا پس داده شود. بنابراین کالا بایستی در وضعیت و شرایط روز نخست به فروشگاه بازگردانده شود.

1-7 همكاری با سازمانها

هنر ایران زمین آمادگی خود را در همكاری با سازمانها و شركتهای خصوصی و دولتی معتبر در اجرای طرح اعطای انواع بن های رفاهی خرید صنایع دستی، فروش اقساطی صنایع دستی با كسر از حقوق و سایر روشها اعلام می دارد. برای هماهنگی روش اجرایی خاص مجموعه خود با شعبه مركزی هنر ایران زمین تماس بگیرید.

1-8 درج لوگوی سازمانی بر روی هدایا و چاپ سفارشی بر روی بسته بندی صنایع دستی

هنر ایران زمین برای مشتریان محترم سازمانهای دولتی و شركتهای خصوصی كه صنایع دستی را به عنوان هدایای سازمانی خود بر می گزینند، این امكان را فراهم می سازد كه لوگوی سازمانی خود را بر روی اجناس
و یا بسته بندی آنها درج نماید. در راستای رفاه حال مشتریان محترم این مجموعه، می تواند هماهنگی تولید پلاك های فلزی با آرم سازمانی مورد نظر شما را انجام داده و نسبت به نصب پلاك های فلزی لوگوی سازمان متبوع شما بر روی انواع صنایع دستی منتخب تان اقدام نماید، بعلاوه پكیج های هدیه ای و آماده اهدا در بسته بندی های شكیل از جمله خدمات این مجموعه است، شما مشتری گرامی حتی می توانید طرح مورد نظر خود را جهت چاپ بر روی جعبه های بسته بندی در اختیار این مجموعه قرار دهید و جعبه های سفارشی و بسته بندی خاص خود را از ما تحویل بگیرید.

1-9 فروش صنایع دستی ایرانی به طرفین قرارداد با طرح زیبا موج و كارت سبز

شعب هنر ایران زمین طرف قرارداد طرح زیبا موج و طرح كارت سبز هستند و سازمانهای محترمی كه طرف قرارداد این طرح هستند می توانند كاركنان خود را با امكانات ویژه به شعب هنر ایران زمین معرفی نمایند.

1-10 سیاست حفظ حریم خصوصی

هنر ایران زمین تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران هنر ایران زمین را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
پایگاه هنر ایران زمین به دنبال رضایت کامل کاربران گرامی است. اگر به هر دلیلی رضایت از كار ما حاصل نشده، لطفا مراتب را با ارسال پیام در بخش تماس با ما به اطلاع مان برسانید.

1-11 اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

شما پس از ورود به هنر ایران زمین٬ به عنوان کاربر هنر ایران زمین شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها٬ پرداخت ها و اطلاعات فردی شما به رسم اماناتی گران بها در اختیار هنر ایران زمین خواهد بود. هنر ایران زمین اطلاعات شما را اجاره نخواهد داد بجز در مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و شاکی نسبت به عملکرد شما وجود داشته باشد.
امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان حفاظت از اطلاعات شما٬ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم هنر ایران زمین را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.

1-12 مقررات

هنر ایران زمین به سلیقه مشتریان خود احترام می گذارد و می داند كه هر انتخابی از جانب شما مشتریان محترم با صرف زمان و جستجو از میان گزینه ها صورت پذرفته است و لذا هر انتخاب و سفارش را برای خود به منزله دستوری لازم الاجرا تلقی می كند و خود را موظف به اجرای تمام و كمال آن می داند لیكن ماهیت دست ساز بودن و محدود بودن آثار هنری صنایع دستی محدودیت هایی را برای ارائه خدمات بر ما تحمیل می كند كه انتظار می رود مخاطبین این آثار هنری آن را درك و بدلیل تحسین یكتایی هر قطعه اثر كملا این مساله را ذات خریداری آثار كلكسیونی ارزیابی می كنند و آنرا پاس می دارند.
ما خود را نماینده صیانت از سلیقه مشتری می دانیم و تمام تلاش خود را به كار خواهیم برد تا در صورت موجود نبودن عین نمونه انتخابی نزدیكترین كالا از لحاظ طرح و رنگ و دقیقا اندازه و جنس مشابه را ارائه نماید.
هنر ایران زمین مراجعه تك تك بازدید كنندگان محترم را مغتنم می داند و از كلیه انتقادها و پیشنهادات و نكات مربوط به كم و كاستی های سایت و خدمات با كمال میل استقبال می نماید لطفا با ما ر تماس باشید.
شما می توانید در صورت تمایل به دریافت پیام های اطلاع رسانی حراج های دوره ای و زمانهای وروى كالاهای جدید آدرس ایمیل و موبایل خود را در بخش “تماس با ما” سایت وارد و در پایگاه داده مشتریان قرار گیرید.

استفاده شما از پایگاه اینترنتی هنر ایران زمین و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد: – خرید کالا از پایگاه اینترنتی هنر ایران زمین بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد. – خدمات و محتویات این پایگاه براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است.
-. مالکیت معنوی اطلاعات موجود در پایگاه هنر ایران زمین به فروشگاه های هنر ایران زمین متعلق است و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت. هر گونه استفاده از محتویات پایگاه هنر ایران زمین فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئول سایت امکان پذیر
می باشد. براى اخذ اجازه کتبی لطفا به یکی از روشهای ذکر شده در بخش “تماس با ما ” با ما تماس بگیرید. نقل قول از محتویات پایگاه هنر ایران زمین برای پایگاه ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می کنند، با ذکر منبع مجاز است. – كاربران متعهد هستند که در دسترسی به پایگاه هنر ایران زمین مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند. – كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد. – پایگاه هنر ایران زمین هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد پایگاه که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این پایگاه می باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
© مالکیت معنوی محتویات پایگاه هنر ایران زمین شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به فروشگاه های هنر ایران زمین می باشد.